PŘEPOČÍTÁVAT KAŽDÉ PIVO NA UHLÍKOVOU STOPU? TAKOVÁ BLBOST.


V posledních letech jsme svědky náletu neuvěřitelných “ISMŮ”! Můj selský rozum nebere vznik nejrůznějších nápadů, které se tváří jako celosvětová mana na vyřešení všech problémů, ideologizace témat, která jsou nepodstatná a jejichž jediným výsledkem je totální rozvrat společnosti.


Rozvrat funguje tak, že vyřčeného se někdo chopí, získá podporu menšiny, to přeroste za vydatné finanční podpory různých “dobro-mecenášů”, kteří mimochodem většinou jen sledují svoje postranní cíle, které se většinou jmenují ZISK.


Další krok je zmatení v mezinárodním rozměru a nařízení, která pak slepě státy sledují a podporují, protože to prý je správné. To , že díky tomu boří základní hodnotová kostra našeho světa, že nám hrozí neskutečný nárůst cen, nikým nechtěla transformace složení obyvatel i průmyslu, zánik pracovních míst v tradičních oborech a ztráta národní identity je strašné. Daleko strašnější je, že nám hrozí ztráta práva na svobodné myšlení, chování a rozhodování. Už dnes je pomalu trestné si myslet něco jiného, než hlásá novodobá hlásná trouba přes média.

Proto jdu do toho, budu bránit konzervativní hodnoty, kterým říkáme normální svět, hodnoty, kterým věřím celý svůj život. Ucházím se tedy dnes o hlas voličů. Jsem divný? Nejsem, jen nechci nechat chod této krásné země v rukách těch, kterým prostě už dlouho nevěřím.

Věřím, že je správný čas volit srdcem a používat při tom selský rozum. Žádný hlas nepropadne! Nevím, kdo tuhle hloupost o propadlém hlasu řekl první, ale rozhodně tím chtěl říci, buďte raději ovce, než svobodně myslící občané.